Na tej sali Sala Bankietowa H&K Wasiak WWW graliśmy z zespołem 20 lat temu, zaraz po otwarciu tej sali. Teraz trafiłem tam w okresie największych upałów i sala była idealnie schłodzona. Wlasciciele przemili, Goście grali i śpiewali, przynieśli swoje instrumenty i wspólne biesiadowanie przerodziło się w we wspólne granei na 2-3 akordeony, dwa saksofony, tamburyn  i śpiewy. Działo się, świetna impreza, taka co to się ją pamięta latami…