DJ-JACK.pl Profesjonalny DJ. Imprezy firmowe, nagłośnienia, oświetlenie, akordeonista, wodzirej

O mnie

„Uważam, że muzykę dzieli się na dobrą i złą. Gatunki mnie nie dotyczą, ponieważ  gram wszystko od Jazzu, Hip-Hopu przez Pop, Rock, disco do disco-polo włącznie, jeśli trzeba. W moich setach kieruję się subiektywną opinią tego, co mi się podoba. Przez wiele lat na scenie poznałem ludzi i kieruję się doświadczeniem. Dobry DJ różni się tym od słabego, że dobrze czyta tłum i potrafi dopasować się do ludzi. Granie jest wypadkową mojej oceny rzeczywistości. W tym dopatruję się również inspiracji. Musimy być psychologami tłumu. W swoim portfolio mam szeroki wachlarz gatunków muzycznych, żeby sprostać oczekiwaniom. Nie ma dwóch tak samo zagranych dyskotek. Muzykę czerpę z całego spektrum muzycznego. Zdarza się, że idę posłuchać innych. Zawsze wtedy obserwuję ludzi, ich reakcje na dany utwór. Wyciągam z tego wnioski i jest to dla mnie pewien bodziec. Jeśli chcesz wykreować własny klimat na jakiejś imprezie, to musisz umieć łączyć ze sobą wiele zmiennych. To właśnie kręci mnie najbardziej.”

 

Kilka słów o sobie:

Muzyka była w moim domu od dziecka. Moj starszy brat Andrzej był „audiofilem”, przez co nasłuchałem się mimowolnie bardzo rozmaitej i to bardzo dobrej muzyki. Uczyłem się od najmłodszych lat gry na akordeonie, gitarze basowej  i perkusji. Z czasem pasja przerodziła się w zawód, założyłem studio nagraniowe (1993-1999), życie związałem z muzyką.  Prowadziłem kilka zespołów muzycznych od 1987 roku a od 1999 r. zająłem się prowadzeniem imprez jako DJ. Pierwszą dyskotekę w życiu zagrałem w 1988r z 2 magnetofonów kasetowych Technics.
W tzw. „międzyczasie” oddaję się pasji informatycznej, prowadząc firmę informatyczną  TITTLE.pl   Jako ENTOMOLOG pracowałem nad filmem   o …. chrząszczach –  „Zadziwiający Świat Chrząszczy”  (napisałem scenariusz filmu, nakręciłem część scen, wystąpiłem, napisałem cały tekst)
Więcej o entomologii:   https://www.entomo.pl/film/index.php

W skrócie.

  • założenie i prowadzenie zespołów muzycznych w Tomaszowie Maz. (m.in. CODEX, Super Trio, OMEGA, Przyjaciele)
  • prowadzenie studia nagraniowego DESIGNER w Tomaszowie Maz. (1994-1999)
  • produkcja półplaybacków (podkładów muzycznych dla zespołów z całej Polski (1990-2000)
  • dwie wydane płyty akordeonowe, koncerty akordeonowe
  • od 2004r prowadzenie imprez szkoleniowo-integracyjnych, biznesowych jako DJ, muzyk, nagłośnienie imprez, prowadzenie i organizacja; praca na scenie od 1984 roku.

Linki: